Atziņas
Ticiet sev! Vispirms ― tieši sev. Un smaidiet, jo smaidā ir veselība. Mīliet sevi, saudzējiet sevi, cieniet sevi! Sevišķi sievietes ― esiet personības vienmēr un visur!
Jaunumi
Ostekinezioloģija- jauna dziedniecības metode Latvijā.

Top.LV


Atsauksmes :
 
Gribu pateikt neizsakāmu paldies izcilajam dziedniekam Spodra kungam par palīdzību. Manu tēvu ievietoja slimnīcā, jo viņam organismā bija sakrājies pārāk daudz šķidruma, ar kuru mājās apstākļos netikām galā ( viņš slimo ar pulmonālo hipertenziju, sirds mazspēju).Viņam pēc neveiksmīgas katetra ievietošanas urīnpūslī sākās milzīga asiņošana, kura neapstājās pat pēc divām operācijām, turklāt mana tēva spēki strauji izsīka - viņam ir 82. gadi - un man likās, ka mēs viņu zaudēsim. Tad es griezos pie palīdzības pie Spodra kunga, viņš attālināti strādāja ar slimnieku un šodien man tēvs ir jau atlabis un mājās no slimnīcas.
Patiesā cieņā,
meita Antra
 
 
Elmār, gribu jums pateikt paldies. Kopš tās vizītes, kad biju pie jums (Tas ar to epilepsiju un negatīvo enerģiju 16.01.2019) man pagaidām mav bijušas epilepsijas lēkmes. Dzeru Ho-Fi un katru vakaru pasaku sev, ka iztikšu bez lēkmes. Nezinu vai pēc tās dienas jūs esat mani kaut kā atbalstīt vai aizlūgt par mani, bet tas ir palīdzējis. Nezinu cik ilgi iztikšu bez tām lēkmēm un vai izārstēšu to epilepsiju, bet tagad sāku kaut kam ticēt, jo sāk parādīties arī pierādījumi solījumiem.
Ar cieņu,
Edgars
 

Sirsnīgi pateicos Elmāram Spodrim par mana 3 gadīgā dēliņa atveseļošanu. Īsā laikā no kritiskā brīža, kad pēc ārstu sacītā, bija nepieciešama asins pārliešana, Elmāram Spodrim strādājot no attāluma izdevās situāciju uzlabot, un jau dažu stundu laikā veicot atkārtotas asins analīzes, tika konstatētas pozitīvas izmaiņas asins ainā un pakāpeniski dēliņa paššajūta manāmi uzlabojās. No sirds pateicos par sniegto palīdzību tik grūtā brīdī.
Pateicībā,
Kristīne
 
 
Labdien, augsti godātais Dziedniek!
Jau pagājuši vairāk kā astoņi gadi, kad Jūs man palīdzējāt atbrīvoties no alkohola atkarības. Esmu neizsakāmi pateicīgs Jums, ka mana dzīve ieguva jaunu veidolu. Vienmēr un visur esmu cildinājis un godājis Jūsu vārdu un spējas, ik reizi, kad redzot, satiekot cilvēku, kuru nomoka alkohola atkarība, cenšos runāt ar Viņu un stāstu Jūsu paveikto ar mani, cerībā, ka tas dos iekšējo spēku problēmu nomāktajam vērsties pie Jums pēc palīdzības. Zinu, ka daži ir to jau darījuši. Liels paldies par to, ko veicat cilvēku labā!
Cieņā, 
Jānis


Labdien, dziedniek Elmār!
Pie jums biju janvāra beigās,ar lūgumu palīdzēt. Vienmēr atcerēšos Jūsu pēdējos vārdus pirms atvadījāmies: “Man nevajag,lai notici man,galvenais notici SEV!”
Jūs atgriezāt man ticību,ka brīnumi notiek,tikai tiem ir jātic. Un mēs savu brīnumiņu sagaidījām. Esam iesoļojuši 13.nedēļā,mazulis aug. Tik neizsakāmi laimīgi esam. Mēs vēl runājām,cik brīnišķīga dāvana man būtu uzdāvināta savā dzimšanas dienā,un tā arī notika,es saņēmu pašu dārgāko,mīļāko dāvanu savā mūžā- šo mazuli.
Gribam pateikt Jums: “Milzīgu Paldies!” Lai veselība un neizsīkstošais spēks Jūs nepamet!
Ar cieņu,
Ingus un Santa


Sirsnīgi pateicos Elmāram Spodrim par mana 3 gadīgā dēliņa atveseļošanu. Īsā laikā no kritiskā brīža, kad pēc ārstu sacītā, bija nepieciešama asins pārliešana, Elmāram Spodrim strādājot no attāluma izdevās situāciju uzlabot, un jau dažu stundu laikā veicot atkārtotas asins analīzes, tika konstatētas pozitīvas izmaiņas asins ainā un pakāpeniski dēliņa paššajūta manāmi uzlabojās. No sirds pateicos par sniegto palīdzību tik grūtā brīdī.
Pateicībā,
Kristīne

Biju pie jums vizītē sakarā ar alkohola problēmu. Gribēju teikt lielu paldies jums. Viss tagad ir kārtībā, nav ne mazākā vēlēšanās iedzert.
Galva skaidra un tīra.
Liels paldies no manis un manas otrās pusītes.
Ar cieņu,
Līvs


Vai var ticēt brīnumiem? Jā var! Es gribu padalīties ar brīnumu, kas notika ar mani pēc seansa, ko veica brīnišķigais dziednieks Elmārs Spodrs. Man sāka sāpēt sāns kreisajā pusē lejā. Pa nakti nejutu, bet pa dienu jutu vienmērīgu, nepatīkamu sāpi. Paiet viena diena, paiet otra, paiet nedēļa un tā jutu, ka labi nebūs. Zvanu dziedniekam Elmāram un viņš ļoti vienkārši pasaka : nu jāpastrādā! Izrādās, ka es biju saķērusi kreisajā urīnkanālā infekciju. Mēs norunājām, ka dziednieks strādās no attāluma un tā arī notika. Es tanī dienā darīju savus darbus uz lauka un jutu, ka manā sānā kaut kas notiek. Ir velkoša, kņudoša, kutoša sajūta. Bet pats galvenais nākamjā dienā un līdz šim mans sāns vairs nesāp un problēma ir pazudusi. Iesaku visiem noticēt brīnumam un problēmu gadījumos vienkārši sazināties un doties pie mūsu unikālā dziednieka Emāra Spodra. Paldies tev, cienījamo dziedniek Elmār, par to, ka esi, par to, ka nepārtraukti papildini savas zināšanas un par to, ka palīdzi uzlabot mūsu dzīves kvalitāti!
Lai šodienas īpašajos pavasara Saulgriežos dabas spēki un Saule sniedz Tev spēku, veselību un gandarījumu par savu dzīvi!
Maija


Paldies, Elmāram, par palīdzību tādam lielam  un gudram dzīvniekam, kā zilonis. Dzīvniekam bija ēšanas traucējumi, nespēks un kolikas. Elmārs spēja palīdzēt pat no liela attāluma, izmantojot foto, un acīm redzami un jūtami uzlabojumi bija jau nākamajā dienā!
Ar cieņu,
Lelde


Paldies, Elmāram Spodrim!
Elmārs palīdzēja atbrīvoties no diviem polipiem,kas bija dzemdē kā arī krūtī no sabiezējuma.Apmēklējot viņa arstēšanas seansus iegūvu psiholoģisku mieru un lidzsvaru,kā arī daudz padomu ,ieteikumu dzīvei.Paldies par Jūsu palidzību ,sirsnību,par prasmīgām un dziedējošām rokām.Es iesaku  griežaties pie Elmāra un viņš jums palidzēs. 

 

Sirsnīgi pateicos Elmāram Spodrim, par atsaucību. Es pa telefonu pazvanīju, ka man ir saslimis savvaļas putns Strauss, un dziednieks izārstēja, pat neredzot strausu . Tas viss notika pa telefonu. tagad viss ir kārtībā. Esmu ļoti pateicīga Elmāram Spodrim par viņa atsaucību. Zvaniet droši un lūdziet palīdzību savu mīluļu ārstēšanā.Lai arī turpmāk jums veicas dziedināšana.
Regīna

 

Es pie Elmāra nokļuvu ļoti smagā, bezcererīgā stāvoklī. Totāls čūlainais kolīts bija tādā stadijā, ka es vairs nevarēju ne gulēt ne staigāt, dzīvības sulas mani burtiski atstāja. Uz jautājumu vai Elmārs spēs palīdzēt, viņš atbildēja, ja jau Tu pie manis atnāci tad es spēšu palīdzēt. Ātri vien sāka uzlaboties mans veselības stāvoklis, ārstēšanās nebija ne viegla ne vienkārša, taču šodien es dzīvoju nelietojot vispār nekādus medikamentus un mana gremošanas sistēma strādā labi.
Paldies Elmāram, viņš var un prot atrast risinājumu, pat tik smagā situācijā kādā biju es, kur visi labākie gastroenterologi Latvijā, tikai spēja izrakstīt ļoti smagus medikamentus ar baisām blakusparādībām.
Pateicībā,
Ivars

 

Labdien!
Vēlējos pateikt Jums, Elmār, milzīgu PALDIES par palīdzību manis ārstēšanā. Manas veselības problēmas sākās jau vairāk kā pirms desmit gadiem, kad vienā no vasarām lasīju zemenes kādā no zemnieku saimniecībām. Uz rokām parādījās tādas kā pumpiņas, kuras bija pilnas ar šķidrumu. Pēc laika tās pārgāja, netraucēja. Pumpas mēdza atgriezties uz pavasara pusi un atkal periodiski pārgāja. Tās bija vien uz dažiem pirkstiem. Vairākus gadus tās man dzīvot netraucēja un nebija daudz, kā arī vienmēr bija pēc laika pārgājušas. Bet tad...pēdējā gada laikā atkal bija sametušās ūdeņainās pumpas un pletās arvien plašumā, līdz es vairs nespēju nekādi tās apturēt. Parādījās jau jēlumi no pumpām un tās bija izpletušās pa visām delnām un sāka jau parādīties arī uz kājām un tuvu plecu daļai. Rokas bija pat sapampušas un naktīs tās niezēja, ka nevarēju pat normāli gulēt. Gāju pie dermatologiem, taču vienmēr atdūros pie ļoti daudz smērēm un zālēm, kuras palīdzēja īslaicīgi vai nepalīdzēja nemaz. Līdz vienreiz man ādas ārsts pateica, ka to nevar ārstēt un jāmācās ar to sadzīvot. Tajā brīdī sapratu, ka jāmeklē ir palīdzība pie Elmāra Spodra. Jau pirmajā reizē, aizbraucot pie Elmāra, mani pārņēma sajūta, ka viss būs kārtībā. Pēc astoņām reizēm pie daktera, rokas sāka atgūt normālu izskatu, pampums bija pārgājis un arī pumpas bija pazudušas. Nu ir pagājis gandrīz pus gads un arī rētas ir sadzijušas.
Vēlreiz, liels paldies!
Un ceru, ka arī citi cilvēki Jūs atradīs īstajā brīdī!
Madara

 

Labdien, vēlos pateikties par palīdzību manam vīram, atbraucām uz Rīgu, cerībā rast risinājumu samilzušajai alkoholisma atkarības problēmai, vīrs gan gribēja, gan negribēja atmest, pats bija vairākkārt mēģinājis, taču nesekmīgi, pagājušā gada septembrī uzzinājām par Elmāru un nolēmām riskēt, ar domu, gan sliktāk nebūs. Un lūk, jau pagājuši pieci mēneši, un pēc vīra teiktā, alkohols nav pat prātā ienācis, esot viss cits darāms, kam velti laiku šķiest. Viņš kļuvis mierīgāks, neiekarst pie katras mazākās izdevības, kā tas bij kādreiz.
Paldies Elmāram un lai laba veselība!

 

Labdien!
Sirsnīgs paldies dziedniekam Elmāram Spodrim par spēcinošām domām, atbalstu un sniegto sirdsmieru brīdī, ka manam dzīvesbiedram bija diezgan sarežģīta uroloģijas operācija. Tā noritēja ļoti labi, kā arī raits bija atveseļošanās process.
Galvenais ir ticība, jo patiesi ticu, ka ir cilvēki – dziednieki, kuri spēj palīdzēt citiem cilvēkiem, taču aizejot pie dziednieka ir ļoti jātic, ka viņš spēs palīdzēt. Es sazinājos ar Spodra k-gu bez mazākās šaubu ēnas, ar pilnīgu uzticību.
Ne velti saka – kā domāsim, tā dzīvosim! Ticu, ka mēs katrs varam sev palīdzēt – ar labām domām un darbiem, spēju piedot, lūgšanām Augstākajiem spēkiem – , lai izskaustu veselības kaites un atšķetinātu dzīves samezglojumus. Tomēr dzīvē ir brīži, kad vajag papildus spēcinošu atbalstu un palīdzību.
Vēlreiz LIELS paldies manā un mana dzīvesbiedra vārdā!
Ar cieņu,
Elizabete

 

Labdien,Elmār Spodri,
Jums raksta Aiva no Vācijas. Mēs pie Jums bijām sakarā ar ģinekoloģiskajām sāpēm un grūtniecības neiestāšanos. Gribēju pateikties par to, ka atrisinājāt mūsu problēmu. Pēc vizītes pie Jums uzreiz nākošajā ovulācijas laikā es paliku stāvoklī. Un ceru, ka arī sāpes pēc tā būs izzudušas. Uz šodienu mums ir 5 nedēļas. Un liekas, ir noticis neticamais!!!Lai Dievs Jums stāv klāt un lai dod Jums ilgu mūžu.Liels paldies.Un liekas arī manai meitai paliek vieglāk ar tām kakla niezēm kuras viņu traucēja kopš dzimšanas.
Lai Dievu Dievs Jūs svētī!
Ar cieņu,
Aiva

 

Labdien Elmār,
Šeit jums raksta Līva... sākšu ar to, ka gribu jums atvainoties, ka jau agrāk neesmu rakstījusi un pateikusi jums lielu paldies caur internetu kā vienmēr man bijāt prasījis.Jūs man palīdzējāt saārstēt un salikt vietā manus muguras diskus nu jau kādus gadus 5 atpakaļ, sanāca man pie jums braukt katru otro dienu kādus 2 mēnešus... Esmu patiesi pateicīga un laimīga ka izārstējāt mani un pasargājāt no operācijas uz ko ārsti protams novizīja... Jūtos es labi, mugura mana kā jauna... protams ir brīzi kad sāpes parādās, bet tas tik sīkums un pārejoši... nezinu kā dzīve buutu ievirzījusies un ko buutu darījusi bez juusu palīdzības, ja kāds dzīvē kāds sāk runāt par muguras sāpēm vai kādām citām kaitēm, ar prieku un vislabākiem vārdiem jūs pieminu, kā palīdzējāt man no tām tikt vaļā. Ja kādam ir kādas veselības problēmas, vienmēr saku vajag braukt pie Elmāra Spodra un ja jums izdosies pie viņa nonākt tad būs cerība ka varēs palīdzēt... :) Tagad arī mans brālis pie jums sāk braukt, viņam atklāja cukura diabētu un grib likt slimnīcā, bet to jau jūs noteikti zināt... ceru ka jums un augstākiem spēkiem izdosies viņam palīdzēt kā to darījāt man. Domāju brālim tā ir liela saņemšanās braukt pie dziednieka, jo kā vīrietim tas var šķist savādāk kā sievietēm, bet redzu ka viņš ir apņēmies izārstēties un tā teikt viņš atdod jums sevi savās rokās... No visas sirds ticu un ceru ka jums izdosies!!! .... Vasarā pie jums grib braukt arī man te kolēģa sieva, viņai arī problēmas ar muguru pēc bērna dzemdībām, kad tas nāks tuvāk tad došu jums ziņu....Saku Jums vēlreiz Lielu Lielu paldies... Lai Dieviņš Jums vienmēr stāv klāt un dod arī turpmāk spēku palīdzēt cilvēkiem, kā arī Jums pašam sev... Tad uz sazināšanos!!!
Ar cieņu,
Līva

 

Labdien Elmār!
Vēlos pateikt lielu paldies par mūsu tikšanos.
Tikšanās bija svarīga gan man, gan manam mazdēlam un rezultāts ir redzams. Atis ir atteicies no narkotikām,
izvērtējis un izmainījis draugus un sācis pilnīgi citu dzīvi.Dzīvo atsevišķi, bet ļoti tuvu pie ģimenes
un mums ir ļoti labas attiecības. Šobrīd Atis meklē darbu un vēlas iegūt autovadītāja apliecību.
Sirsnībā,
Silvija

 

Par dziednieku Elmaru Spodri uzzinaju no cilvekiem kam jau bija lidzets dzives smagakajos brizos un sobrid pati esmu no sirds pateiciga par dela salauztas rocinas dziedinasanu.Pargajis hronisks elpcelu iekaisums,klepus,mazinajusas bailes un stress par ko liecina pozitivas izmainas berna rakstura un uzvediba. Meitinai pargajusas sapes viena galvas puse un izzudusi redzes traucejumi,kur acu arste nekadas izmainas vai novirzes no normas neatrada.Man tika dziedeta bruce kaja , nedaudz bija skarts ari kauls. Daudz lidzets ari sazinoties ar dziednieku pa telefonu,nonemtas sapes,mazinata paaugstinata temperatura,atgriezta ceriba un dzivesprieks. Esmu pateiciga Dievam par Jums,pateicos par sapratni,iejutibu un nesavtibu palidzot man un manai gimenei!Lai Jums vienmer pietiek Milestibas un speka!
Ar cieņu,
Inga

 

LIELS PALDIES DZIEDNIEKAM ELMĀRAM SPODRIM PAR MANU ĀRSTĒŠANU:bija konstatētas cistas abās olnīcās,pēc 3 seānsiem ultraskaņa vairs tās neuzrāda,arī citās problēmas tika novērstas.
Paldies,lai Jums veicās!
Ludmila.

 

Labdien,
Daudzus gadus mocījos ar astes kaula kanālu iekaisumu. Ne man, ne ārstiem nebija īsti skaidrs, kāpēc pie tāda tiku. Ļoti iespējams, ka bērnībā smagi traumēju mugurkaula lejas daļu krītot, un, tikai pēc vairākiem gadiem, parādījās sekas. Katru reizi apsēžoties vai katrs solis, ko spēru, bija sāpju pilns. Kad sāpes jau kļuva neizturamas un zāles nepalīdzēja, devos uz operāciju. Pēc operācijas, likās viss būs kārtībā, viss sadzīs, tomēr tā nenotika. Iekaisums radās no jauna un vēl sāpīgāks. Pagāja apmēram gads un ārsti nozīmēja vēl vienu operāciju, bet arī pēc otras astes kaula kanālu tīrīšanas, iekaisums pēc laika atgriezās. Nebija viegli nepadoties, saskaroties ar kārtējo neveiksmi, bet es saņēmos un devos atkal uz operāciju - jau trešo pēc kārtas. Šoreiz ārsti pat nepacentās aizšūt manu brūci, jo domāja ka varbūt sadzīs pēc šādas metodes.. Kā jau saprotams, nekas nesadzija. 3 gadi, 3 operācijas, un visas neveiksmīgas. Tad uzzināju par Spodra kungu. Tas ir neticami, bet tikai divi seansi un  viena astrālā operācija mani pilnībā izdziedēja. To, kas neizdevās dakteriem, paveica Spodra kungs. Nu jau ir pagājuši  4 - 5 gadi kopš es izārstējos, dzīvoju pilnvērtīgu un laimīgu dzīvi, un par pagātni atgādina tikai operāciju atstātā rēta, par kuras esamību bieži piemirstu. Un labi, ka tā :)
Ir tik brīnišķīgi, ka pasaulē ir cilvēki, kas nesavtīgi palīdz citiem. Paldies Jums, Spodra kungs.
Ar cieņu,
Agija

 

Labdien!
Liels paldies Elmāram Spodrim par palīdzību. Man bija noslīdējusi dzemde līdz izkrišanai. Ārsts man teica, ka jāoperē, jo neko nevarot darīt. Tad aizbraucu pie E.Spodra un viņš man pēc vairākiem seansiem palīdzēja. Tagad varu atkal staigāt un strādāt.
Ar cieņu,
Olita

 

Labdien!
Uzsākot jaunu gadu, ir vēlme pateikt paldies tiem, kas iepriekšējā gadā ir palīdzējuši.
Tādēļ PALDIES Jums, ka palīdzējāt man tikt vaļā no galvas sāpēm, ka ievirzījāt turpmāk domāt par savu veselību, mīlot sevi un mēģinot sevi pasrgāt no apkārt esošajām negācijām. 
Lai Jums skaists, panākumiem bagāts un veiksmīgs arī nākamais gads!
Ar cieņu,
Aija

 

Esmu pateicīgs Spodra kungam par palīdzību,ko viņš sniedza man ārstējot pavēderes sāpes.Pirms tam tika apmeklēti visi iespējamie ārsti,izdarīti izmeklējumi un procedūras,bet nekas nepalīdzēja.Neizsakāmi sāpēja pavēdere.Pēc Spodra kunga apmeklējumiem tika atrasts pareizais sāpju cēlonis un tas izārstēts.
Ar cieņu,
Armands un Inta.  
                                                                                                           

 

Mīļš paldies par atbalstu manas omes,Veltas Balcerbulas,vārdā un no mūsu ģimenes,jo operācija pirmdien noritēja ļoti veiksmīgi.Ome jau mājās un jūtas brīnišķīgi.Cilvēcīgs paldies no visas sirds.Patiesi,paldies,ka esat.
ILZE.

 

Gribu pateikt (kaut arī novēlotu) paldies par palīdzību manai meitai. Meitai bija akūts C hepatīts ,kas pēc pusgada ārstēšanās kursa analīzēs vēl uzrādījās un tas nozīmēja , ka iespējama hroniskā forma. Gaidot aknu biopsiju (kas jau bija nozīmēta) ,meita apmeklēja Jūs. Un veicot aknu biopsiju jau vairs netika konstatēti nekādi bojājumi. Tika nozīmētas vēlreiz hepatīta analīzes un tajās vīruss vairs neuzrādijās.
Vēlreiz paldies par palīdzību un katram varu ieteikt uzticēties Jums!
Ar cieņu,
Antra

Vissirsnīgākais paldies dziedniekam Elmāram Spodrim par sniegto palīdzību un ārstēšanu.
Man tika konstatēta mioma, kuru mediķi plānoja  tuvākajā laikā operēt. Par laimi es nokļuvu pie dziednieka Elmāra Spodra, kurš  miomas problēmu atrisināja bez ķirurga skalpeļa palīdzības. Šobrīd  mioma ir krietni mazāka un arī klasiskās medicīnas ārsts atzina, ka operācija  vairs nav vajadzīga.  Vēlreiz paldies dziedniekam Spodrim par dziedināšanu! Lai Jums laba veselība un  Dieva žēlastība darot šo lielisko darbu citu cilvēku labā!
Ar patiesu cieņu,
Rasma

 

Atvainojos par traucējumu, tomēr, gribu pateikt Jums lielu paldies. Pirmkārt, jau par  to,  ka Jūs palīdzat maniem vecākiem, it īpaši manai mammītei kurai galvassāpes ir mitējušās un pamazām sāk atgiezties veselība.
Esmu ļoti pateicīga par savu muguru, varu iet un darīt savu darbu ar prieku, jo mana ikdiena paiet kopā ar maziem bērniņiem - esmu bērnudārza audzinātāja un tas prasa daudz spēka, pacietības, taču sniedz arī lielu prieku un gandarījumu.
Mans vīrs vakar pirmo dienu nepilināja degunā nekādas zāles, naktī gan vēl esot vajadzējis. Pie pārējam problēmām turpinām kopīgi piestrādāt.........
Un dēls ir pārstājis klepot pēc tam kad sākām lietot Jūsu ieteiktos ihtiola pilienus ar pienu.
Pie Jums uz pieņemšanu bijām 28. oktobrī. Paldies!
Ar cieņu,
Agrita
 

 

Vēlos pateikties dziedniekam Elmāram Spodrim par palīdzību!
Daudzus gadus mani mocīja stipras un ilgstošas galvassāpes, gāju pie ārstiem, veicu dažādas pārbaudes, lietoju zāles, bet bez rezultātiem. Apmeklējot dziednieku dažas reizes, sāpes ir pazudušas. Bija gadījums, kad dziednieks palīdzību sniedza pa telefonu. Vēl lielu paldies gribu teikt par man veikto kakla skriemeļu operāciju, varu atkal justies kā pilnvērtīgs cilvēks. Esmu ļoti pateicīga arī par labajiem padomiem, kā palīdzēt sev dažādās dzīves situācijās. Lai Jums, DZIEDNIEK, ilgi pietiek spēka palīdzēt cilvēkiem!
Pateicībā,
Silvija

 

Izsaku sirsnīgu pateicību dziedniekam E.Spodrim par manas 8 gadīgas meitiņas ārstēšanu.Meitiņai svārstījās asinsspiediens un sirds sitieni bija līdz 103 sitieniem minūtē,griezāmies pie dakteriem,izgājam visādas veselības pārbaudes,netikam ne pie kāda slēdziena.Tad es uzzināju par Elmāru.No pirmās reizēs jau viņai palika labāk,meitiņa izgāja pie Elmāra 3 ārstn.seansus.Tagad viņai viss ir kārtībā,sirsniņa strādā labi,asinsspiediens normāls.Lai šīm brīnišķīgam cilvēkam dieviņš palīdz viņa spējās - sniegt visiem dzīvesprieku un veselību.
Paldies,cien.Elmār,vēlu Jums veiksmi!
LudmilaVēlos pateikties dziedniekam Elmāram Spodrim par palīdzību. Pirmo reizi pie Spodra kunga devos pirms kādiem 6 gadiem, kad bija nopietnas problēmas ar deguna blakusdobumu iekaisumu. Biju ilgstoši ārstējies vairākās ārstniecības iestādēs, daudz zāļu izdzēris, bet tik un tā ārsti teica, ka bez operācijas neiztikt. Tad man ieteica pamēģināt aiziet pie dziednieka Elmāra Spodra. Kopā bija nepieciešami kādi pieci vai seši seansi un biju vesels. Dziednieks Elmārs Spodris man ir palīdzējis izveseļoties arī citu saslimšanu gadījumā. Jo īpaši gribu pateikties par palīdzību pleca locītavas iekaisuma (artrīta) ārstēšanā, jo arī šajā gadījumā dziednieks palīdzēja iztikt bez slimnīcas un operācijas un jau pēc pirmā seansa ievērojami samazinājās un brīžiem pilnībā pazuda sāpes locītavā.
Ar cieņu un pateicību,
Uldis

 

Ar visdziļāko cieņu vēlos izteikt pateicību savam dakterim un skolotājam - Starptautiskās klases sertificētam dziedniekam ELMĀRAM SPODRIM par savu izveseļošanos, par sava fiziskā un garīgā ķermeņa atveseļošanu.
Piecus gadus mani pastāvīgi nomocīja kreisās gūžas locītavas sāpes: naktīs un dienās pie kustībām, pieceļoties, staigājot, kāpjot pa trepēm. Sāpju dēļ stipri kliboju, un kreisā kāja palika par 1,5 cm īsāka. Ārstu- speciālistu slēdziens viennozīmīgs - kreisās gūžas locītavas hroniska artroze, kas pārgāja akūtā artrītā. Mani uzņēma rindā uz plānoto gūžas endoprotezēšanas operāciju. Taču sākoties lielajai dižķibelei Latvijā , plānotās operāciju rindas tika likvidētas.
Ko darīt? Šādos brīžos , kad nezinu ko darīt, es pasviežu savu problēmu gaisā, lai Augstākie spēki palīdz rast risinājumu. Tā , neko nedomājot un līdz šim brīdim neinteresējoties par dziedniekiem, es internetā sameklēju dziednieku sarakstu un vienkārši apstājos pie Elmāra Spodra vārda, izlasīju par viņu mājas lapā un sapratu, ka došos tieši pie viņa.
Pirmā iepazīšanās vienmēr paliek atmiņā- arī man. Vīrietis pusmūžā, nopietns, kluss, it kā nevērīgu un tomēr pētošu skatienu. Pēc nelielas sarunas, viņš man vienkārši pajautāja: „ Ak tad piecus gadus tā vienkārši sadzīvoji ar savu sāpi?" Sadzīvoju? Esmu pagalam nomocījusies, zaudējusi interesi par daudzām lietām, nonākusi līdz depresijai, taču neredzu izeju. Atnācu ar cerībām, bet ar zināmu skepsi un neticību. Dziednieks vienkārši izstāstīja, ka viņš veic astrālas operācijas un domā, ka pēc pieciem seansiem būšu vesela. Un sāka strādāt. Pēc operācijas piecēlos kājās un dziednieks Elmārs Spodris vienkārši stingrā balsī noteica „Un tagad ej!" Es spēru nedrošus soļus, tad arvien drošāk un pārliecinošāk- jā !!! Es eju bez mokošajām sāpēm! Neticami, asaras pašas riesās acīs, pārdzīvojums tik spēcīgs, kā tā, vai tiešām?
Katrs seanss, katra operācija man bija īpaša. Sajūta, ka es atgriežos pamazām dzīvē. Kāja ar katru reizi kļuva mazāk sāpīga, sāku katru rītu vingrot, braukt ar velotrenažieri, tad norīvēšanās pēc rīta dušas. Pēc trešā seansa nolēmu noskriet kādu gabaliņu - jā!!! Bez sāpēm noskrēju gandrīz 1 km, likās , ka esmu ieskrējusi jaunībā, taču ak vai- pārcentos. Pēc tam nāca lēns un mokošs atveseļošanās periods. Dziļā mīlestībā pateicos savam dziedniekam Elmāram Spodrim, kurš palīdzēja man tikt pāri šai krīzei - viņš strādāja ar mani no attāluma, zvanīja un lika man noticēt , ka viss jau ir un būs labi. Man bija sajūta, ka neesmu viena šajā izmisumā. Pateicos savam Skolotājam - tā es viņu uzrunāju bieži, jo tieši viņš man atklāja pasauli uz sevis pašas iepazīšanu, izzināšanu un uzticēšanos sev.
Tagad, kad jūtos vesela un baudu pilnvērtīgu dzīvi, saprotu, cik ļoti īpašs, vienreizējs un svarīgs man bija , ir un paliks dakteris, skolotājs, Starptautiskās klases sertificēts dziednieks ELMĀRS SPODRIS, bet sirdī vienkāršs Cilvēks ar lielo burtu, kurš maina citu cilvēku likteņus, noņemot sāpes un dziedējot dvēseles.
No sirds pateicos Jums , Elmār Spodri, par to, ka Jūs esat, un novēlu Jums veiksmi un izturību Jūsu grūtajā, bet cēlajā darbā!
Ar cieņu,
BaibaLiels, liels paldies dziedniekam Elmāram Spodrim par manas meitas izārstēšanu. Manuprāt , manai meitai ir diezgan rets slimības gadījums- acs asaru kanāla aizsērēšana. Bijām meklējuši dažādus veidus , kā tikt veseli, bet līdz šim varētu teikt neveiksmīgi , līdz tam laikam , kad apmeklējām dziednieku Spodri. Pēc trim sesansiem, actiņa praktiski vairs neasaro. Dziednieks vēl bez šīs ārstēšanas man un manai meitai iemācīja diezgan daudz dzīves gudrību , kas tiešām dzīvē noder un palīdz. Vēlreiz paldies!
Sandra

 

Vēlos pateikt sirsnīgu paldies dziedniekam Elmāram Spodrim!
Mani mocīja stipras galvas sāpes, nevarēju pat naktīs vairs gulēt, lietoju pretsāpju zāles. Ar dziednieka palīdzību esmu ar to tikusi galā, galva man vairs nesāp. Arī sieviešu problēmas(dzemdes noslīdējumu) viņš palīdzēja sakārtot.
Paldies gribu pateikt arī par labajiem padomiem, kā veiksmīgi varam palīdzēt paši sev dažādās dzīves situācijās.
Silti iesaku arī citiem griezties pēc palīdzības un padoma pie dziednieka Elmāra Spodra!
Novēlu Jums, dziedniek, veselību un izturību palīdzot citiem cilvēkiem atveseļoties!
Elza


Liels paldies dziedniekam Elmāram Spodrim par ārstēšanu.Man uz rokām ilgus gadus bija nenosakāma ādas slimiba, kura ļoti traucēja. Pēc vairākiem seansiem pie dziednieka slimiba ir pilnībā izzudusi. Esmu ļoti pateicīgs dziedniekam, par paveikto darbu. Iejūtibu un sapratni.
Paldies par jūsu spējam.Ar cieņu,
Valdis


Dziedniekam Elmāram Spodrim,
Vēlos pateikt LIELU un sirsnīgu paldies dziedniekam Elmāram Spodrim par labajiem padomiem un ārstēšanu. Pēc pāris regulārām vizītēm mēneša laikā pie dziednieka Elmāra Spodra, esmu izārstējusies no akūta čūlaina kolīta - iekaisuma zarnās. Esmu no sirds pateicīga Elmāram Spodrim par viņa dziedināšanas spējām, ko Augstākie spēki viņam devuši. Un, tāpat kā man ieteica uzmeklēt dziednieku Elmāru Spodri, arī es iesaku sazināties un atnākt pie dziednieka Elmāra Spodra, lai tiktu vaļā no veselības ķibelēm un atgūtu dzīvesprieku!

Novēlu Jums, dziedniek, stipru veselību un saglabāt Jūsu iedvesmojošo optimismu!
Ar cieņu,
IlzeVēlos izteikt pateicību dziedniekam Elmāram Spodrim par regulāru palīdzību gan veselības jautājumos, gan privātās dzīves jautājumu sakārtošanā. Tā piemēram, kādu vakaru , darba dienās beigās pirms došanās mājās sajutu ļoti spēcīgas galvas sāpes un sazvanot dziednieku uzzināju kā jārīkojas, lai noņemtu sāpes, tāpat šo pašu darbību dziednieks veica no attāluma un pēc minūtēm piecām spēcīgās galvassāpes bija pazudušas, tā it kā vispār nekad nebūtu bijušas. Šis ir tikai viens no daudzajiem piemēriem, kad esmu saņēmusi palīdzību.
Tāpat esmu saņēmusi palīdzību pirms eksāmeniem, vai citiem svarīgiem publiskiem pasākumiem, kad ir bijusi nepieciešamība publiski uzstāties lielākā auditorijā. Bez stresa tādos brižos neiztikt. Tieši stress var būt par iemeslu neveiksmīgam sniegumam, Elmārs Spodris palīdzēja un iemācīja kā pareizi tikt ar sevi galā šajās situācijās. Esmu ļoti pateicīga viņam par šo zināšanu atklāšanu un palīdzēšanu no attāluma, kad tas bijis visvairāk nepieciešams. Iesaku griezties pie Elmāra Spodra, ja esat nonākuši gan dzīves krustcelēs, gan saskārušies ar veselības problēmām, kur parastā medicīna ir bezspēcīga, viņš Jums palīdzēs.
Ar cieņu,
KristīneČau, čau, IEVAS Stāstiņi!
Nav jau tālu jāmeklē, lai atrastu kādu gudrinieku, ar ko parunāties, tāpēc rakstu vēstuli savam žurnālam. Ar emocijām izlasu katru numuru. Šoreiz IEVAS Stāstos bija patīkami lasīt par dziednieku Elmāru Spodri (27.02.). Arī es esmu viņam pateicīga vēl šodien. Pēc pirmā apmeklējuma pa E. Birznieka-Upīša ielu gāju kā no citas pasaules. Sajūtas bija fantastiskas- pacilātība, it kā es būtu uzlādēta ar pozitīvu enerģiju! Tiesa, bija tik smagi, ka dziednieku vajadzēja apmeklēt vairākas reizes, bet tas palīdzēja. Manam vīram Elmārs Spodris veiksmīgi palīdzēja C hepatīta ārstēšanā. Pirms diviem gadiem vēlā vasaras vakarā meitai iekoda čūska. Metu kaunu pie malas un zvanīju dziedniekam. Viņš mums atkal palīdzēja!
Inga


Manas mirušās draudzenes brālim acī tika atklāta jauna slimība. Cilvēks izmisumā, jo arī viņa personiskā dzīve brūk. Gribēju viņam palīdzēt. Izlasījusi IEVAS Stāstos par latviešu hīleru Elmāru Spodri (27.02.), ieteicu nekavējoties lūgt viņa palīdzību. Puisis paklausīja un pieteicās pie neparastā dziednieka. Atgriezās ļoti priecīgs un sacīja- neticami, bet nu viņš ar slimo aci redz labi! Tātad mums Latvijā ir dabas vai Dieva doti brīnumdari, kuri ar savu enerģiju spēj palīdzēt cilvēkiem. Paldies, ka žurnālā stāstāt arī par viņiem!
Ilze


Vēlos pateikt lielu paldies dziedniekam Elmāram Spodrim par to, ka viņš palīdzēja manas mātes izārstēšanā. Ārsti konstatēja sirds infarktu, cerības nedeva nekādas. Savā izmisumā griezos pie dziednieka, jo biju dzirdējusi par viņa spējām dziedināt no attāluma. Pēc neilga laika mammai atjaunojās normāla sirdsdarbība, asinsspiediens normalizējās. Vēlāk, sazinoties ar dziednieku pa telefonu, uzzināju, ka no attāluma viņš veicis sirds operāciju. Labais sirds kambaris bijis pavisam aizvēries. Lai arī mana māte ir „kundzīte gados” (kā teica dziednieks) ir atkal dzīves ierindā un jūtas labi.
Vēlreiz sirsnīgs paldies dziedniekam par ārstēšanu un labiem padomiem.
Ar cieņu,
Rasma

 

Pateicamies Elmāram par mūsu ģimenes dziedināšanu. Palīdzēts, gan locītavu, gan muguras , gan asinsvadu slimībās. Palīdzēts mazdēlam nakts urīna nesaturēšanā. Esam arī veiksmīgi operēti. Daudz palīdzēts tieši dažādās sarežģītās dzīves situācijās, kad grūti bijis atrast risinājumu. Uzskatām, ka Elmārs ir mūsu ģimenes dziednieks. Paldies viņam par izturību un veiksmi turpmāk, lai viņa enerģija nekad neizsīktu.
Zimdra


Izsaku vislielāko pateicību par manas dzīvības glābšanu. Semināra laikā man sākās sirdsdarbības traucējumi. Dēls griezās(izmisumā) pie maniem kolēģiem pēc palīdzības, bet atsaucās tikai dziednieks Elmārs Spodris. Pa šo laiku man bija apstājusies sirdsdarbība un iestājusies klīniskā nāve. Pateicoties dziednieka enerģētiskai darbībai, prasmei veikt sirdsmasāžu es "agriezos".
Paldies par spēju veikt neiespējamo. Lai Dievs svētī dziednieku Elmāru.
Dzintra


Liels paldies Elmāram Spodrim par mana dēla- Jāņa izārstēšanu no alkohola atkarības.
Man pašai tika sniegta palīdzība pie dzemdes noslīdējuma. Šajā jomā viss ir kārtībā. Bez tam man palīdzēja arī pie haimorīta. Varu viegli elpot un uzelpot!
Manai mazmeitai- Ievai tiek sniegta palīdzība pareizas runas veidošanai. Paliek arvien labāk! Turpināsim tik ilgi, kamēr būs pavisam labi. Lai mūsu dziedniekam, Elmāram Spodrim, pietiktu spēka un enerģijas! Lai Jums būtu stipra veselība! Paldies!
LidijaLai gan jaunība aiz kalniem,
Tomēr Elmārs Spēku dod,
Viņa skats un rokas,
Atņem sāpju mokas;
Līkais krāsns kruķis,
Izstiepjās kā jauns skuķis.

Paldies par ārstēšanu.

 

Paldies Elmāram par labiem padomiem un ārstēšanu. Nevarēju padzert kafiju, jo sāpēja rokas un nevarēju tās pacelt augšup. Ttagad viss ir kārtībā.
Paldies viņam, par zelta rokām un labo sirdi! Lai viņam veselība!
Valda


Sirsnīgs paldies dziedniekam Elmāram par izoperēto miomu dzemdē. Ārsti pēc tam nevarēja saprast, kur tā palikusi. Paldies Elmāram par "zelta" rokām.
Šodien, ceru, ka Elmārs man palīdzēs arī izārstēt vairogdziedzeri.
Ar Dieva palīgu,
DainaLiels paldies dziedniekam Elmāram par man sniegto palīdzību. esmu atbrīvojies no azartspēļu atkarības, līdz ar to no stresa, sakārtojis savu dzīvi un varu rast laiku citām nodarbēm.
Ar cieņu,
IngusVēlos pateikties dziedniekam Elmāram par to, ka viņs palīdzēja manam tēvam sadziedēt ilgstoši nedzīstošu brūci. Mans tēvs ir invalīds, kopš II pasaules kara. Rīgā, viņam amputēja labo kāju zem ceļgala. Operācija neizdevās, jo tēvam kopš operācijas amptutētajā kājā izveidojās nedzīstoša brūce. Mans tēvs 4 reizes bija Vācijā, sanatorijā, bet nekas nelīdzēja. Apmēram pirms 4 gadiem griezāmies pie dziednieka Elmāra un notika brīnums. Pēc dziednieka seansa, dažu mēnešu laikā brūce sadzija! Novēlu turpmākus panākumus slimo cilvēku dziedināšanā.
Mārcis


Saslimu 2004. gada novembrī, bija gremošanas traucējumi un pēkšņi paliku dzeltena. 21. decembrī izoperēja žults ceļus. Izmeklējot atklāja veidojumu aizkuņģa dziedzera galviņā, arī palielinātus limfmezglus šajā rejonā. Janvāra beigās ārsti gribēja veikt radikālu operāciju, no kuras es atteicos, jo biju ļoti novārgusi. Februārī es nokļuvu pie dziednieka Elmāra. Pēc katriem diviem mēnešiem atkārtoju kompjūterizmeklējumus (3x), kas parādīja negatīvu procesa dinamiku- tendenci samazināties, arī limfmezglu palielinājumam izzūdot. Tas viss notika, pateicoties Elmāram, strādājot ar mani. Pēc dziednieka veiktajiem seansiem jutos kā "iztīrīta" no iekšpuses. Labsajūta uzlabojas ar katru dienu, ar katru mēnesi.
Pašreiz jūtos pavisam labi un slimnīcā ārsti atzina, ka operācija nav nepieciešama.
Sirsnīgs paldies dziedniekam par palīdzību!
Daila


Paldies Elmāram par palīdzību manam tēvam. Kā jau vecākam vīram, viņam ir problēmas ar urīnpūsli, prostatu, niervadiem, nierēm. Pēc seansa tēvam "iztīrījās" urīnpūslis no visiem "sliktumiem". To uzrādīja arī pēc tam veiktā kompjūtertomogrāfija. Uzlabojās arī asinsanalīzes.
Paldies Elmāram par viņa spēku un spēju to nodot slimniekam.
Aija


Liels paldies Elmāram Spodrim par mana dēla, Oskara, ārstēšanu, kas bija cietis auto avārijā ļoti smagi. Dakteri mums cerības nedeva nekādas. Elmārs jau no pirmās dienas ar savu optimismu palīdzēja pārvarēt grūtības.
Tik daudz kā dziedznieks mūsu labā neviens nav darījis. Oskars tagad var staigāt, redz ar katru dienu labāk. Līdzsvars atgriežas arvien labāk. Sākam iet skola, atmiņa atjaunojas. Vislielākais paldies dziedniekam. Lai viņam laba veselība un viņa optisms nekad nepazūd. Paldies!
Oskara mamma un pārējie ģimenes locekļi


Mīļš paldies Jums, dziedniek, Elmār par optimismu, par Jūsu dziednieka spējām, kas palīdzēja atbrīvoties man no cistas labajā olnīcā. Pusgada laikā, kopš regulāri Jūs apmeklēju, Jūs esat palīdzējis gan man, gan visai manai ģimenei- atbrīvoties no locītavu sāpēm, galvas reiboņiem, problēmām ar aknām un nierēm. Paldies! Lai arī turpmāk Jums dziedināšana veicas tikpat labi!
Dzintra


Milzīgi lielu atvieglojumu sniedza un noņēma sāpes manam kājas piesim- mans mīļais Spodrītis. Iesaku visiem ar šādu kaiti- kājas piesi, griezties pie Elmāra Spodra.
Mīļš paldies,
IlzeAtnācu pie dziednieka tuvu nervu sabrukumam un varu teikt- noticis brīnums! Es tagad esmu pilnīgi cits cilvēks, nostabilizējās nervu sistēma, labi guļu pa naktīm, un kur-nu vēl radās "kolosāls optimisms", pareizais skats uz visu notiekošo, gan labo, gan slikto. Es esmu, var teikt, garīgi atdzimusi un tas ir ļoti skaisti manos 66 gados.
Paldies, dziedniek, god. Elmār Spodri!
Anita

Manai mātei uz pēdas bija izveidojusies ap 5 cm liela trofiskā čūla. Visi oficiālie mediķu "pūliņi" palīdzēt bija bez rezultātiem. Laimīgā kārtā uzzinājām par dziednieku Spodri, kurš deva pilnīgu pārliecību par iespēju čūlu izārstēt un nešaubīties.
Liels paldies Dziedniekam! Pusgada laikā mātes Maigas kāja sadzija un arī pārliecība par sevi ir augusi. Liels paldies!
Juris 

 

Vairākus gadus cietu no neskaidras izcelsmes ādas izmaiņām uz abu plaukstu un roku pirkstu gan ārējām, gan iekšējām virsmām. Pievienojās dermatīts, kas izpaudās ievērojamā mīksto audu tūskā, apsārtumā, un strutains panarīcijs. Tas viss kopumā ierobežoja kustīgumu roku pirkstu locītavās un izraisīja stipras sāpes. Esmu ārsts, tāpec loģiski, ka meklēju palīdzību savu kolēģu vidū. Tomēr tradicionālās ārstēšanas metodes nedeva vēlamo efektu, veselības stāvoklis neuzlabojās, pat pretēji. Tika nozīmēta steroīdā hormonālterapija. Sapratu, ka jāmeklē alternatīvi ārstēšanas veidi. Tad, it kā nejauši, iepazinos ar Elmāru. Jau pirmajā tikšanās reizē manī radās ticība, ka viss nokārtosies. Pēc mazāk kā desmit regulārām vizītēm pie Elmāra, kas varēja aizņemt ap divu mēnešu ilgu laika periodu, mans veselības stāvoklis stipri uzlabojās līdz izmaiņas ādā pilnīgi izzuda uz neatgriešanos. Esmu no sirds pateicīgs Elmāram. Vēlu viņam veiksmīgi turpināt, attīstīt, pilnveidot iesākto un izjust tādu pašu prieku, kā viņa pacientiem.
Ar cieņu,
Zigismunds

 

1999. gada septembrī es pēkšņi saslimu ar smagu akūtu vīrusu infekciju un biju spiests ārstēties slimnīcā. Pateicoties nejaušai sarunai ar E. Spodri es uzzināju par viņa nodarbošanos ar netradicionālajām ārstēšanas metodēm un papildus saņemtajai ārstēšanai nolēmu izmantot arī papildus E. Spodra palīdzību. Jau pēc pirmā seansa es jutos ievērojami labāk- uzlabojās elpošana, izzuda nepatīkamas, subjektīvas baiļu sajūtas. Ar katru atkārtotu netradicionālās ārstēšanas seansu mans vispārējais stāvoklis izlabojās. Šādus seansus mēs kopīgi atkārtojām vēl 2 nedēļas pēc izrakstīšanas no stacionāra. Tā kā pats esmu ārsts, es varu objektīvi novērtēt šādu ārstēšanas seansu pozitīvo ietekmi uz pacienta veselību un varu to rekomendēt papildus tradicionālajām ārstēšanas metodēm, ņemot vērā konkrētas indikācijas pie konkrētas patoloģijas.
Ar cieņu,
Lapiņš

 

2003. gada vasarā biju izbraukumā ārpus Latvijas. Atpakaļceļa radās virkne veselības problēmu- stipras galvassāpes, funkcionāli gremošanas traucējumi, tas viss noveda līdz kollapsam. Šajā brīdī ļoti operatīvi rīkojās Starptautiskas klases dziednieks Elmārs Spodris. Gan ar kontakta, gan bezkontakta metodēm viņš spēja atjaunot normālu asinsspiedienu un pulsu. Arī gremošanas traucējumi noregulējās. Pēc vairākiem mēnešiem aizgāju pie dziednieka uz vairākiem seansiem, lai veiktu astrālo operāciju kuņģa rajonā. Rezultāts ir ļoti iepriecinošs- gremošanas sistēmas funkcionālais stāvoklis ievērojami uzlabojies. Kaut arī saudzējošu diētu neesmu ievērojusi un atkārtoti ir piedzīvoti dažādi stresa momenti, kuņģa un 12-pirkstu zarnas čūlas paasinājumi nav atkārtojušies. Par to un vēl daudziem profesionāliem padomiem esmu ļoti pateicīga dziedniekam Elmāram Spodrim un vēlu viņam daudz veiksmes un panākumus viņa spēju pielietošanā.
Ar pateicību,
Vilne

 

Jau vairākus gadus man ir hroniskas iesnas. Iesnas turpinās cauru gadu. Pediatre man izrakstīja aerosolu pret iesnām, ko vajadzēja lietot trīs mēnešus pēc kārtas katru dienu. Pēc mēneša šī preperāta lietošanas man sākās alerģija. Palīdzību lūdzu Elmāram Spodris, pēc dažām dienām deguns iztīrijās un iesnas pārgāja kā nebijušas. Nu jau būs pagājis vesels gads kopš tā mirkļa, es esmu aizmirsis, kas ir iesnas. Esmu ļoti pateicīgs Elmāram Spodrim par viņa spējām ko viņam Dievs ir devis un par palīdzību.
Ar cieņu,
Valdis

 

Līdz šim esmu bijusi tikai tradicionālās medicīnas piekritēja, taču reizēm dzīvē nākas piedzīvot situācijas, kad spēki ir galā, nelīdz nekas un izmisums jau pavisam tuvu…Tā notika, kad pavasara vīruss noķēra arī mani. Organisms fiziskas un garīgas slodzes iespaidā uz to reaģēja īpaši asi – vairākas dienas galīgs nespēks, apātija un ļoti augsta ķermeņa temperatūra ( 39.5 ). Medikamenti nelīdzēja.., bet jau rīt uzstāšanās šovā! Jābūt formā - jādejo un jāizskatās labi! Tad lūdzu palīdzību Elmāram Spodrim, kurš spēja man palīdzēt no attāluma! Jau pēc stundas ( ! ) es jutos ievērojami labāk, temperatūra nokritās līdz 37.Nākamajā dienā jutos vesela un nodejoju lielisku fokstrotu!Esmu ļoti pateicīga!Paldies!
Ar cieņu,
Iveta


Pareizi teikts, ka katram jāatrod savs dziednieks. Mūsu ģimenes dziednieks ir ELMĀRS SPODRIS. Man nav gadījies sastapt tik sirsnīgu, atsaucīgu un, galvenais, enerģētiski tik spēcīgu cilvēku, kurš var palīdzēt ļoti daudzu problēmu risināšanā. Pateicoties Elmāram, atkāpusies osteohondroze, pazuduši sirdsdarbības traucējumi, normalizējies asinsspiediens, samazinājies svars, ir sakārtotas daudzas ģimenes problēmas. Viņš vairākas reizes ir palīdzējis arī pa telefonu.
ILGA


Sirsnīgi pateicos dziedniekam ELMĀRAM SPODRIM par man atņemtajām sāpēm. Man kreisās kājas potītē ir artroze, kas vairākus gadus neļāva brīvi kustēties un pat normāli gulēt naktīs. Tagad beidzot jūtos kā cilvēks…
RAITA


Ar dziednieka E.SPODRA palīdzību man ievērojami samazinājušās sāpes, ko izraisa gūžas locītavas deformācija — šis process ir ne tikai apturēts, bet arī brīnumainā kārtā mazinājies. Esmu priecīga arī par uzlaboto redzi. Dziednieks grūtos brīžos neatsakās palīdzēt arī neklātienē — pa telefonu. Paldies par izpratni, iejūtību, vienkāršību!
NELDA


Uz kājas radās trofiskā čūla. Poliklīnikā ārstēju apmēram pusgadu. Tad mani aizsūtīja uz slimnīcu, kur dakterēja vēl 2 mēnešus. Diemžēl čūla bija kļuvusi vēl dziļāka un lielāka. Varēju paiet tikai ar kruķiem. Tad nokļuvu pie dziednieka ELMĀRA SPODRA. Pagājuši 2 mēneši, un mana brūce strauji velkas ciet. Arī kruķus nu jau praktiski nelietoju. Esmu ļoti pateicīga šim dziedniekam.
PRIEDE


Vissirsnīgākais paldies ELMĀRAM SPODRIM par iejūtību, atsaucību, prasmi īsā laika sprīdī uztvert cilvēka noskaņojumu, rast risinājumu un palīdzēt. Tiekoties tikai pāris reizes, šķiet, ka šo jauko, labestīgo, smaidīgo un vienkāršo dziednieku pazīsti jau sen. Tas vien jau palīdz aizmirst problēmas, iegūt dzīvesprieku, pašapziņu, un notiek brīnums — pazūd arī kaites! Paldies saka arī mans izdziedinātais draugs — sunītis Reno. Rakstu tāpēc, ka tik daudziem cilvēkiem šodien, rīt, parīt ne¬pieciešama palīdzība, kad liekas — neviens un nekas vairs nespēj līdzēt... No savas pieredzes varu teikt — meklējiet dziednieku E.Spodri, nenožēlosiet!
JANA

 

Griezos pēc palīdzības pie dziednieka ELMĀRA SPODRA, jo man sāpēja ceļgali pat naktīs, nevarēju paiet, bet mana sieva nevarēja saturēt urīnu un lielās darīšanas. Pēc dažiem seansiem man un sievai viss ir labi. Lai Jums, Elmār, Dievs dod spēku palīdzēt cilvēkiem!
JĀNIS

Elmārs Spodris
Tel.: 29287304
Developed by Istacija